Svingeriai - pažintys ir vakarėliai Lietuvoje

Aš esu / Mes esame:
Aš / Mes ieškome:
Gimimo data:
Šalis:
Miestas:
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
El. paštas:
Daugiau nei 2000 prisijungusių narių

Internetiniame portale Svingeriai.lt susipažinkite su bendraminčiais ir karštų pažinčių ieškančiomis porelėmis, bei vienišais vyrais ir moterimis. Atskleiskite karščiausias fantazijas ir sužinokite, kur vyksta karščiausi svingerių vakarėliai visoje Lietuvoje ar net užsienyje!

Paįvairinkite savo asmeninį arba poros seksualinį gyvenimą bei patirkite naujų atradimų skonį. Įnešę į savo gyvenimą šį tą pikantiško, tikrai nesigailėsite. Svingeriai.lt - didelė atvirai nusiteikusių ir draugiškų žmonių bendruomenė, kur pritaps kiekvienas norintis. Šiame portale galėsite užmegzti turiningas pažintis su bendraamžiais, jauneseniais arba vyresniais bendraminčiais iš svingo pasaulio bei sukursite ne vieną nepamirštamą akimirką. Registracija yra nemokama.

Jeigu ieškote naujų potyrių suaugusiųjų pasaulyje, drąsiai registruokitės Svingeriai.lt svetainėje ir nerkite į pažintis su svingeriais iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno ir kitų Lietuvos kampelių. Keiskite nuobodų kasdienį seksą į aistringas pramogas kartu su daugybe kitų, malonumų ieškančių žmonių!

Kas yra Svingeriai?

Svingeriai gali būti vieniši žmonės, bet dažniausiai tai yra santykiuose esančios poros, kurios sekso metu keičiasi partneriais. Svingeriai yra poligamiškų, dar vadinamų atvirųjų santykių, šalininkai. Dauguma porų visoje Lietuvoje ir likusiame pasaulyje, kurios yra svingeriai, pabrėžia, kad toks atvirumas lovoje praturtina santykius, pagerina seksualinį gyvenimą ir sustiprina partnerių tarpusavio ryšį.

Svingerių vakarėliuose ne tik pavyksta užmegzti turiningas pažintis, bet ir pajusti nerėgtus kūniškus malonumus. Svingerių bendruomenės stiprios visame pasaulyje. Kai kuriose šalyse netrūksta ir būtent svingeriams įkurtų kurortų, į kuriuos vyksta ir tautiečiai, ir žmonės iš viso pasaulio. Tarp svingerių daugėja jaunų porų. Pati svingo praktika nėra nauja. Apie ją žinoma jau nuo Antikos laikų, tačiau plačiai visuomenei ji tapo žinoma tik rokenrolo ir hipių laikais - septintame XXa. dešimtmetyje. Dabartiniame svingo pasaulyje tikrai netrūksta įvairovės. Trys iš penkių svingą išbandžiusių asmenų teigia, kad tai padėjo jų seksualiniam gyvenimui arba sustiprino santykius poroje.

Nors be abejonės, daugiausiai svingerius traukia karštas seksas su naujais partneriais, tačiau, kadangi dauguma jų yra poros, tai gali išgelbėti santykius ir suburti porą bendrai veiklai. Svingeriai dažnai dalyvauja įvairiuose sex žaidimuose, įskaitant seksą trise, orgijas ir praktikuoja nudizmą. Tai yra laisvas ir labai karštas gyvenimo būdas. Prisijungę į portalą svingeriai.lt galėsite daugiau sužinoti apie gyvenimo būdą užsiimant svingu ir rasti karščiausias pažintis.

Kaip žinoti kur vyksta svingerių vakarėliai?

Svingerių bendruomenės yra didelės ir stiprios, tačiau jos - pakankamai uždaros. Norint sužinoti, kur vyksta svingerių vakarėliai, turite patekti į bendruomenės gretas. Tai padaryti nesunku, jeigu susikuriate paskyrą portale Svingeriai.lt. Tuomet prisijungsite prie vienos iš didžiausių svingo pažinčių bendruomenės Lietuvoje ir sužinosite, kada ir kur vyksta svingo vakarėliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, kituose miestuose ar net užsienyje.

Svingerių vakarėlių būna pačių įvairiausių. Dažniausiai tam pasirenkamos diskretiškos ir nuošalios vietos, kad dalyviai maksimaliai atsipalaiduotų ir drąsiai keistųsi partneriais. Kai kuomet renginiai yra ištisos atostogos, kuomet vienos poros leidžiasi į mūsų jau minėtus svingerių bei nudistų kurortus, kur laiką praleidžia nuogi ir nuolat dalyvauja didesniuose ar mažesniuose vakarėliuose.

Lietuviški svingerių vakarėliai mažai kuo skirsis nuo to, kas organizuojama užsienyje. Juk informacija bei mados dabar plinta labai greitai, todėl organizatoriai nuolat stengiasi padaryti kuo geresnę patirtį ir kuo šiltesnius prisiminimus atvykusiems dalyviams. Ieškoti informacijos apie vakarėlius kitose vietose - kone beprasmiška. Tik mūsų portale jūs rasite draugiškiausius ir karščiausius lietuvos svingerius vyrus, moteris ir poras.

Jeigu esate naujokai, reikėtų nepamiršti, kad svingo bendruomenėje egzistuoja didžiulė pagarba vienas kito apsisprendimo laisvei. Kai kurie vakarėliai gali būti uždari. Tokiu atveju tiesiog palaukite kito vakarėlio, apie kurį sužinosite per Svingeriai.lt ir į kurį neabejotinai gausite kvietimą!

Kaip susisiekti su kitais svingeriais?

Jeigu norite susisiekti su kitais svingeriais dėl vakarėlių, susitikimų arba karštų pažinčių, geriausia tai daryti per Svingeriai.lt - bene didžiausią karštų svingo pažinčių svetainę visoje Lietuvoje. Portale veikiantis forumas ir kitos funkcijos leis netrukdomai megzti pažintis, rašyti žinutes bei aptarti dominančias temas su patikusiais nariais. Lietuvoje, ko gero nėra tokio patikimo portalo pažintims su žmonėmis, kuriems svingas yra ne tik pramoga, bet ir gyvenimo būdas.

Su kitais svingeriais bendrauti yra ne tik naudinga, bet ir smagu. Naujai prisiregistravę arba dvejojantys asmenys galės gauti patarimų iš labiau patyrusių svingerių, kad žinotų, kaip neskubant pradėti ir iš savo sprendimo prisijungti, gauti didžiausią malonumą. Negana to, portale tikrai yra prisiregistravusių ne tik vietinių, bet ir užsieniečių svingerių, kurie padės dar labiau praplėsti savo akiratį.

Jeigu esate nauji dalyviai arba naujos poros - nebijokite klausti klausimų, tačiau būkite konkretūs. Stenkitės būti atviri sakydami, kad norite įgauti patirties arba jums tiesiog patinka keistis partneriais. Geriau žinodami savo norus ir poreikius, ką tikitės gauti iš svingo, galėsite greičiau rasti bendraminčius visoje Lietuvoje. Galbūt kartkartiniai apsilankymai vakarėliams pavirs į atvirus santykius ir garantuos dar geresnį seksą bei stipresnius pojūčius?

Kaip užsiregistruoti svingeriai.lt portale?

Tapti bendruomenės nariais ir užsiregistruoti yra labai paprasta. Pagrindiniame puslapyje: pasirinkite savo lytį (vyras, moteris, tačiau registruotis galite ir kaip pora), įveskite veikiantį el.pašto adresą, susikurkite naudotojo vardą (pseudonimą), nurodykite savo amžių, susikurkite slaptažodį ir sutikite su taisyklėmis. Štai ir viskas, jūs jau esate svingeriai.lt portalo bendruomenės narys. Prisijunkite bei patvirtinkite savo paskyrą ir galėsite pilnai naudotis svetainės funkcijomis.

Kalba:
© Svingeriai.lt 2007-2024 - Visos teisės saugomos Dating Stars OU